Sınır Tanımayan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sınır Tanımayan Forum

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

En Komik Şarkı Sözleri

5 posters
YazarMesaj
sertaç
Site Sahibi
Site Sahibi
sertaç

Erkek
Uyarı :
En Komik Şarkı Sözleri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100En Komik Şarkı Sözleri Right_bar_bleue

Tuttuğu Takım : En Komik Şarkı Sözleri 1446

En Komik Şarkı Sözleri Empty
MesajKonu: En Komik Şarkı Sözleri   En Komik Şarkı Sözleri Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 11:31 pm

En Komik Şarkı Sözleri LiveImages%5CG%C3%BCzelim%5CEN%20KOM%C4%B0K%20%C5%9EARKI%20S%C3%96ZLER%C4%B0%5C01

Türkiye'nin popüler kültür tarihinin en çok akılda kalan, en çok dinlenen, en şakacı şarkılarını söyleyenlerin başında Yonca Evcimik geliyor. Evcimik'in ünlü Abone şarkısının "Aboneyim abone/ Biletleri cebimde/ Ballı lokma tatlısı/ Aman haydi hayırlısı/ Daha bir güzelleştim /Bu aşk yaradı bana/ Herkes dalga geçse de/Darısı başınıza" diyen şarkı sözlerini bir dinleyen bir daha unutamadı.

En Komik Şarkı Sözleri LiveImages%5CG%C3%BCzelim%5CEN%20KOM%C4%B0K%20%C5%9EARKI%20S%C3%96ZLER%C4%B0%5C02

Yonca Evcimik'in Bandıra Bandıra adlı şarkısının kıpır kıpır ritmini duyanlar, kendilerini piste atıp Bandıra bandıra ye beni/ Hiç doyamazsın tadıma/ Bütün numaralar bende/ Sen de var benim farkıma/ Kalmasın aklın başka yerde/ Ne işin var başka yerde/ Bandıra bandıra ye beni/Hiç doyamazsın tadıma" sözlerine eşlik ettiler.

En Komik Şarkı Sözleri LiveImages%5CG%C3%BCzelim%5CEN%20KOM%C4%B0K%20%C5%9EARKI%20S%C3%96ZLER%C4%B0%5C03

Hakan Peker'in şarkısının nakaratı bir dönen espri konusu olmuştu: "Hey zil çaldı mı/ Kızlar çıktı mı/ Bizim öğretmen/ Dalgayı çaktı mı /Seninki Hülya/ Benimki Rüya/ Ders çıkışında/ Okulun kapısında dikil ha/ Hey Corç versene borç/ Olmaz Maykıl bende de yok"

En Komik Şarkı Sözleri LiveImages%5CG%C3%BCzelim%5CEN%20KOM%C4%B0K%20%C5%9EARKI%20S%C3%96ZLER%C4%B0%5C04

Peker'in müziğiyle olduğu kadar sözleriyle de dinleyenleri eğlendiren tek bir şarkısı yok. En çok akılda kalanlardan bir başkasının nakaratı da şuydu: "Miniksin ufacıksın sen tatlı bir kaçıksın/ Ufak tefek kusurlarınla gönlü açıksın/ Elleri boş dursa ağzı boş durmaz/ Maşallah hali vakti pek yerinde/ Kafayı bunlarla boş yere yormaz/ Bir sürü güzel gacı var elinde/ Barda durur barmen minik şişe elinde/ Biz çalarız o durmaz hep oynar yerinde"

En Komik Şarkı Sözleri LiveImages%5CG%C3%BCzelim%5CEN%20KOM%C4%B0K%20%C5%9EARKI%20S%C3%96ZLER%C4%B0%5C05

Nihat Doğan'ın yıldızını parlatan şarkının belki sözleri değil ama klibindeki efektleri ilginçti: Şarkının, "kırdın kalbimi " sözlerinin ardından gelen cam kırılması efektini duyanlar ilk anda inanamadı. Bu 90'lı yılların başında uzun süre espri konusu olmuştu.

En Komik Şarkı Sözleri LiveImages%5CG%C3%BCzelim%5CEN%20KOM%C4%B0K%20%C5%9EARKI%20S%C3%96ZLER%C4%B0%5C06

Trajik öyküler anlatan acılı arabesk şarkılara karşı geliştirilen ve "acısız arabesk" olarak anılan akımın ilk ve belki de tek temsilcisi olan Hakkı Bulut'un şarkısının nakaratı uzun süre dillerden düşmedi: " Ne bileyim işte kıskanıyorum/ Seni kendimden bile kıskanıyorum/ Kıskanıyorum, kıskanıyorum/ Kıskanmak aşkın kanununda var/ Gerçek seven kalbi bu duygu sarar/ Henüz üç yaşında bir kardeşim var/ Seni ondan bile kıskanıyorum"

En Komik Şarkı Sözleri LiveImages%5CG%C3%BCzelim%5CEN%20KOM%C4%B0K%20%C5%9EARKI%20S%C3%96ZLER%C4%B0%5C08

1990'ların başında Tayfun Duygulu nakarat söyele şu sözlerden oluşan şarkıyla pop müzik piyasasına hızlı bir giriş yaptı: " Hadi yine iyisin/ İyisin iyisin/ Sen işini bilirsin, bilirsin bilirsin/ Deli dolu birisin, birisin birisin/ Reçeteni ister misin/ Muck! ister misin

En Komik Şarkı Sözleri LiveImages%5CG%C3%BCzelim%5CEN%20KOM%C4%B0K%20%C5%9EARKI%20S%C3%96ZLER%C4%B0%5C09

Milyonların Ümit Besen'in sesinden tanıdığı şu sözler hala unutulmadı: "I love you, I love you/ Do you love me/ Yes, I do/If you love me tell me, tell me/ If you love me kiss me, kiss me

En Komik Şarkı Sözleri LiveImages%5CG%C3%BCzelim%5CEN%20KOM%C4%B0K%20%C5%9EARKI%20S%C3%96ZLER%C4%B0%5C10

Türk pop müziğinin en üretken sanatçılarından biri olan Mustafa Sandal da komik sözle şarkılar koleksiyonuna çok sayıda eser kazandırdı. İşte bunlardan birinin ilginç sözleri: Bu kız beni beni görmeli/ Bana kazak örmeli/ Yalnız beni sevmeli artık/ Bu kız beni görmeli/ Bana kazak örmeli/ Muradına ermeli artık

En Komik Şarkı Sözleri LiveImages%5CG%C3%BCzelim%5CEN%20KOM%C4%B0K%20%C5%9EARKI%20S%C3%96ZLER%C4%B0%5C11

Ceylan'ın şu şarkısının sözlerini duyup da gülümsememek mümkün müdür bilinmez: "Her gün başka başka konu/ He başı ne de sonu/ Söyle gerçek sevgi bu mu/ Yaptığına şantaj denir/ Böyle aşka montaj denir/ Şantaj, montaj, şantaj, montaj"

En Komik Şarkı Sözleri LiveImages%5CG%C3%BCzelim%5CEN%20KOM%C4%B0K%20%C5%9EARKI%20S%C3%96ZLER%C4%B0%5C12

Uzaylı türkücü Mustafa Topaloğlu, Felsefe Yapma ile müzikseverlerin hafızasına yer etti: Aklın varsa kendine sakla, / Felsefe yapma / Kimi doğru kimi yanlış, / Kafana takma, kafana takma / Felsefe yapma, felsefe yapma, / Hiç felsefe yapma, felsefe yapma / Uzaydan gelmedik ki dünyalıyız biz, / Uzaydan gelmedik ki dünyalıyız biz.

En Komik Şarkı Sözleri LiveImages%5CG%C3%BCzelim%5CEN%20KOM%C4%B0K%20%C5%9EARKI%20S%C3%96ZLER%C4%B0%5C13

Megastar Tarkan, ilk çıktığı dönemde söylediği Kıl Oldum Abi şarkısının sözleriyle milyonların kalbini kazandığı gibi onları aynı zamanda gülümsetmişti de. Takmış takıştırmış/ Sürmüş sürüştürmüş/ Bir dağınıklık, bir rüküşlük/ Kıl oldum abi/ Giyinmiş rengarenk/ Perperişan hali/ Üstelik çorabı da kaçmış/Kıl oldum abi

En Komik Şarkı Sözleri LiveImages%5CG%C3%BCzelim%5CEN%20KOM%C4%B0K%20%C5%9EARKI%20S%C3%96ZLER%C4%B0%5C14

Emrah da şu sözlerle müzik tarihine geçti: "Yaz gazeteci yaz/ Bıktım yazı beklemekten/ Yazıver de gelsin bu yaz..."

En Komik Şarkı Sözleri LiveImages%5CG%C3%BCzelim%5CEN%20KOM%C4%B0K%20%C5%9EARKI%20S%C3%96ZLER%C4%B0%5C15

Türk sinemasının Afrodit'i Banu Alkan'ın o dönemdeki sevgilisi Murat Taşdemir ile birlikte seslendirdiği Neremi Neremi şarkısının sözlerini bir kez duyanlar bir daha unutamadı: "Neremi neremi/ Gözlerini/ Neremi neremi/ Gülyüzünü/ Neremi neremi/ Dudaklarını/ Neremi neremi/Her yerini"

En Komik Şarkı Sözleri LiveImages%5CG%C3%BCzelim%5CEN%20KOM%C4%B0K%20%C5%9EARKI%20S%C3%96ZLER%C4%B0%5C16

Gökhan Tepe'nin insanı gerçekten de şaşırtan şarkısının şu nakaratı bir süre tartışılmıştı da:" Pantolonunu sevdim/ Çıkar onu bebeğim/ Hadi gel bize gidelim/ Gömleğini çok sevdim, çöz onu bebeğim/ hadi gel bize gidelim

En Komik Şarkı Sözleri LiveImages%5CG%C3%BCzelim%5CEN%20KOM%C4%B0K%20%C5%9EARKI%20S%C3%96ZLER%C4%B0%5C17

İbrahim Erkal'ın şarkısının şu sözleri duyanları önce şaşırttı: "Onun o gözleri var ya/ Vatan millet sakarya/ İnsanın aklı kaçar ya/ İşte öyle şey öyle bir şey/ Biliyor gavurun kızı/ Ondan bu işve bu nazı/ Biliyor gavurun kızı/ Sürüm sürüm süründürüyor / Ne ocaklar söndürüyor"

En Komik Şarkı Sözleri LiveImages%5CG%C3%BCzelim%5CEN%20KOM%C4%B0K%20%C5%9EARKI%20S%C3%96ZLER%C4%B0%5C18

Banu Alkan'dan bir bomba daha... Şarkının adı Dansa Kaldır, ve şarkının dinleyeni şoke eden sözleri: "Karşıdan çapkın bakma öyle/ Hadi beni dansa kaldır/ Kaldıramazsan kaldırırlar güzelim/ Benim yarim mis gibi kokuyor/ Anneni bizim eve gönder/ Beni sizin evinize aldır/ Aldıramazsan aldırırlar canım/ Kaldıramazsan kaldırırlar gülüm "
https://yazyagmuru.forumdizini.com
dilek_55
Yönetici
Yönetici
dilek_55

Kadın
İş/Hobiler : ögrenci
Lakap : yok :)
Uyarı :
En Komik Şarkı Sözleri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100En Komik Şarkı Sözleri Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: En Komik Şarkı Sözleri   En Komik Şarkı Sözleri Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 2:43 am

paylasim icin sgoll
https://yazyagmuru.forumdizini.com/
Zafer_yalcin50
Üye
Üye

Erkek
Uyarı :
En Komik Şarkı Sözleri Left_bar_bleue5 / 1005 / 100En Komik Şarkı Sözleri Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: En Komik Şarkı Sözleri   En Komik Şarkı Sözleri Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 4:10 pm

dilek_55 demiş ki:
paylasim icin sgoll
https://yazyagmuru.forumdizini.com
DiLaRa
Moderatör
Moderatör
DiLaRa

Kadın
İş/Hobiler : Öğrenci
Lakap : yok
Uyarı :

MesajKonu: Geri: En Komik Şarkı Sözleri   En Komik Şarkı Sözleri Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 9:42 pm

ayyy çok güzel yhaa ee bnm ilgilendiğim konu ilerde bende öle komik bi şarkı çıkarcam we böle sitelerde gezcem RazzVery Happy puhahaha
utku
Üye
Üye
utku

Erkek
Uyarı :

Ruh Hali : En Komik Şarkı Sözleri Agresi10

MesajKonu: Geri: En Komik Şarkı Sözleri   En Komik Şarkı Sözleri Icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 12:20 am

paylasim icin sgoll
http://azyagmuru.yetkinforum.net/profile.forum

En Komik Şarkı Sözleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Komik Bilmeceler!