Sınır Tanımayan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sınır Tanımayan Forum

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

FEDAKAR Bİ AŞIK !!!

2 posters
YazarMesaj
DiLaRa
Moderatör
Moderatör
DiLaRa

Kadın
İş/Hobiler : Öğrenci
Lakap : yok
Uyarı :
FEDAKAR Bİ AŞIK !!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100FEDAKAR Bİ AŞIK !!! Right_bar_bleue

Tuttuğu Takım : FEDAKAR Bİ AŞIK !!! 1446

FEDAKAR Bİ AŞIK !!! Empty
MesajKonu: FEDAKAR Bİ AŞIK !!!   FEDAKAR Bİ AŞIK !!! Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 2:49 pm

İki Gençtiler.Kız çok güzel,erkek ise çok yakışıklıydı.Üniversitede arkadaşlar vasıtasıyla tanışmışlar ve kısa sürede kaynaşmışlardı.Her iki tarafta zengin aile çocuklarıydı.Okulu bitirip hemen evlenmeye karar vermişlerdi.Bir gün Adem Zeynep`i arayıp sinemaya bilet aldıgını ve akşam çıkacaklarını söyledi.Zeynep`te yemek yaptıgını yemek yaptıktan sonra çıkabileceklerini söyledi.Zeynep yemek yapmaya çalışırken büyük bir talihsizlik yaşar ve tüp patlar.Zeynepin vücudu delik deşik yaralar içinde kalır.Hastenede yoğun bakıma alınır zeynep.Adem`se gelip onu görmek ister.Ancak Zeynep her seferinde onu reddeder.Sonunda annesi neden reddettigi sorar.Zeynep ise; ``Görmüyor musun anne sen bile yüzüme bakmaya igreniyorsun.Adem beni hep o güzel görünümlü olarak hayal etsin.Onunla bir daha görüşmek istemedigimi söyle lütfen.``
Anne Adem`e Zeynep`in dediklerini aynen aktarır.Adem ise çok üzülüp gider.Sonra haber gelir.Adem hız sınırını aşıp kaza etmiş ve kör olmuştur.Anne olanları kızına anlatır ve evlenmek için bir sakıncanız kalmadıgını ve onun göremeyecegini söyler.Zeynep kabul ederler ve evlenirler.
Uzun zaman geçer ve bu ailenin bu evlilikten 2 çocukları olur.Sonra bir gün Zeynep kalp krizi geçirir ve ölür...
Bu olaydan sonra çocuklar babalarının gözlerinin kör olmadıgını,sadece Zeynep`le evlenebilmek için böyle büyük bir fedakarlık yaptıklarını ögrenirler...
İşte gerçek aşk budur.Aşk fedakarlıklarla doğar,büyür ve hep devam eder.Ortada fedakarlık ve sevgi yoksa aşkta yoktur

Walla okuyunca çok etkilendim işte gerçek aşk budur
dilek_55
Yönetici
Yönetici
dilek_55

Kadın
İş/Hobiler : ögrenci
Lakap : yok :)
Uyarı :
FEDAKAR Bİ AŞIK !!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100FEDAKAR Bİ AŞIK !!! Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: FEDAKAR Bİ AŞIK !!!   FEDAKAR Bİ AŞIK !!! Icon_minitimePtsi Ağus. 04, 2008 1:08 am

paylasim icin cok sgol yine aglattin beni yha Sad soruyorum kendi kendime simdi kimse böle bi fedakarlik yapar mi acaba ama ben pek düsünmüyorum eskiden olsa olur ama simdi ki zaman .....
https://yazyagmuru.forumdizini.com/
DiLaRa
Moderatör
Moderatör
DiLaRa

Kadın
İş/Hobiler : Öğrenci
Lakap : yok
Uyarı :

Tuttuğu Takım : FEDAKAR Bİ AŞIK !!! 1446

MesajKonu: Geri: FEDAKAR Bİ AŞIK !!!   FEDAKAR Bİ AŞIK !!! Icon_minitimePtsi Ağus. 04, 2008 11:50 am

aynen cnm yok yhaa gercekten sewen insan yok herkes işin eğlencesınde SadSadSad

FEDAKAR Bİ AŞIK !!!
1 sayfadaki 1 sayfası