Sınır Tanımayan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sınır Tanımayan Forum

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

kuranı kerimi yırtan kız

2 posters
YazarMesaj
utku
Üye
Üye
utku

Erkek
Uyarı :
kuranı kerimi yırtan kız Left_bar_bleue0 / 1000 / 100kuranı kerimi yırtan kız Right_bar_bleue

Ruh Hali : kuranı kerimi yırtan kız Agresi10
Tuttuğu Takım : kuranı kerimi yırtan kız 1446

kuranı kerimi yırtan kız Empty
MesajKonu: kuranı kerimi yırtan kız   kuranı kerimi yırtan kız Icon_minitimeSalı Ağus. 05, 2008 9:46 pm

benim anladığım kadarıyla olay şöyle olmuş...kız odada sesli bir şekilde müzik dinliyormuş.annesi ise başka bir odada sesli bir şekilde kuranı kerim okuyormuş.annesi müzikten rahatsız olmuş ve kıza müziğin sesini kızmasını söylemiş kız müziğin sesini kısmamış annesi tekrar uyarmış ve kız annesi sinirlenmiş ve almış eline kuranı ver yırmaya başlamış.o sırada kız birden alev almış annesi kızı söndürmek için kızın üstüne battaniye atmış ve ve battaniyeyi kızın üstünden kaldırdığında başka bir şekilde bulmuş... kuranı kerimi yırtan kız Omercobanoglu_kişte kız şimdi bu halde
http://azyagmuru.yetkinforum.net/profile.forum
DiLaRa
Moderatör
Moderatör
DiLaRa

Kadın
İş/Hobiler : Öğrenci
Lakap : yok
Uyarı :
kuranı kerimi yırtan kız Left_bar_bleue0 / 1000 / 100kuranı kerimi yırtan kız Right_bar_bleue

Tuttuğu Takım : kuranı kerimi yırtan kız 1446

kuranı kerimi yırtan kız Empty
MesajKonu: Geri: kuranı kerimi yırtan kız   kuranı kerimi yırtan kız Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 1:55 pm

Yhaa yalan bu ınt den arastırın görceksınız yalan oldugunu... bnde inanmıstım bı ara ama ıntden baktıgımda gercek olmadıgını gordum

kuranı kerimi yırtan kız
1 sayfadaki 1 sayfası