Sınır Tanımayan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sınır Tanımayan Forum

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

KARABASAN KORKUTUM ACIKCASI !

3 posters
YazarMesaj
CAHİT
Yönetici
Yönetici
CAHİT

Erkek
Lakap : daRk-pRates
Uyarı :
KARABASAN KORKUTUM ACIKCASI ! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100KARABASAN KORKUTUM ACIKCASI ! Right_bar_bleue

KARABASAN KORKUTUM ACIKCASI ! Empty
MesajKonu: KARABASAN KORKUTUM ACIKCASI !   KARABASAN KORKUTUM ACIKCASI ! Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 12:25 am

Ramazan ayının ortalarındaydık. Ertesi gün oruç tutmak için sahura kalktım ve uykulu bir halde yemek yedikten sonra, henüz daha soğumayan sıcak yatağıma uzandım. Uykuya dalar gibi olmamla birlikte üzerimde bir ağırlık hissettim. Gözümü açtım ve hareket etme çabalarım sonuçsuz kaldığını gördüm. Yatağımın bulunduğu yerden yemek masasında yemek yiyen annemi görmeme rağmen bir türlü hareket edememem, beni çok şaşırtmıştı. Vücudumun hiç bir noktasını hareket ettiremememin yanı sıra parmağımı bile kıpırdatamamam beni iyice telaşlandırdı. Çünkü daha önceden böyle bir olayla hayatım boyunca karşılaşmamıştım. Müthiş bir güç harcamama rağmen hareket edemiyordum ve avazım çıktığı kadar bağırmaya başladım. Aman Allah'ım sesim de çıkmıyordu. Yaklaşık 3-4 metre uzakta olan anneme lütfen beni kurtar dercesine çırpınmalarıma karşı bir türlü kendimi farkettiremiyordum. Artık dayanamayarak gözlerimi kapadım ve "Yeter artık ne zaman bitecek bu işkence? Yoksa ölecek miyim?" gibi düşüncelere dalarken, birden birinin elini omzumda hisettiğim anda üzerimdeki ağırlık bir anda yok oldu. Bağırarak gözlerimi korkuyla açtığımda omuzundaki elin anneme ait olduğunu görmenin rahatlığıyla, yataktan sıçrayışımın sesi tüm ev halkını ayağa kaldırmıştı. Peki neydi o üstümdeki cisim? Bir insan uykuda olabilir ama gözleri açık asla.
DiLaRa
Moderatör
Moderatör
DiLaRa

Kadın
İş/Hobiler : Öğrenci
Lakap : yok
Uyarı :
KARABASAN KORKUTUM ACIKCASI ! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100KARABASAN KORKUTUM ACIKCASI ! Right_bar_bleue

Tuttuğu Takım : KARABASAN KORKUTUM ACIKCASI ! 1446

MesajKonu: Geri: KARABASAN KORKUTUM ACIKCASI !   KARABASAN KORKUTUM ACIKCASI ! Icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 12:53 am

yhaa allah korusun cok korkarım yhaa Sad
sertaç
Site Sahibi
Site Sahibi
sertaç

Erkek
Uyarı :

Tuttuğu Takım : KARABASAN KORKUTUM ACIKCASI ! 1446

MesajKonu: Geri: KARABASAN KORKUTUM ACIKCASI !   KARABASAN KORKUTUM ACIKCASI ! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 2:25 pm

kanka süpersin devam et korkut siteyi hadi bakam Very Happy
https://yazyagmuru.forumdizini.com
CAHİT
Yönetici
Yönetici
CAHİT

Erkek
Lakap : daRk-pRates
Uyarı :

MesajKonu: Geri: KARABASAN KORKUTUM ACIKCASI !   KARABASAN KORKUTUM ACIKCASI ! Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 12:23 am

tmm kankam artık gerı dondum

KARABASAN KORKUTUM ACIKCASI !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karabasan!!!!