Sınır Tanımayan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sınır Tanımayan Forum

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

bu kadarıda pas dedirtti....

2 posters
YazarMesaj
utku
Üye
Üye
utku

Erkek
Uyarı :
bu kadarıda pas dedirtti.... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100bu kadarıda pas dedirtti.... Right_bar_bleue

Ruh Hali : bu kadarıda pas dedirtti.... Agresi10
Tuttuğu Takım : bu kadarıda pas dedirtti.... 1446

bu kadarıda pas dedirtti.... Empty
MesajKonu: bu kadarıda pas dedirtti....   bu kadarıda pas dedirtti.... Icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 12:04 am

bir taksici yolda giderken bir kişi taksiciyi durdururve arka koltuğa geçer...taksici nereye der.adam bişeydemez ve yol boyunca böyle devem eder..adam derki hey taksici senin canını almaya geldim der,taksici inanmaz tabi .adama yine aynısınıder.taksici gerçek sanar ve korkar.taksici benim canımı alma ben daha gencim git bizim durakta yaşlılar var onlarınkini al der.adam son duanı et der.taksici arabadan iner ve dua etmeye başlar o sırada azrail kılığına giran hırsız arabayı alır ve gider... Very Happy jocolor farao king queen (gerçekten yapılmış bir hırsızlık) sunny
http://azyagmuru.yetkinforum.net/profile.forum
DiLaRa
Moderatör
Moderatör
DiLaRa

Kadın
İş/Hobiler : Öğrenci
Lakap : yok
Uyarı :
bu kadarıda pas dedirtti.... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100bu kadarıda pas dedirtti.... Right_bar_bleue

Tuttuğu Takım : bu kadarıda pas dedirtti.... 1446

bu kadarıda pas dedirtti.... Empty
MesajKonu: Geri: bu kadarıda pas dedirtti....   bu kadarıda pas dedirtti.... Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 7:42 pm

ben bunun daha uzununu bılıodum ama bu da güzel Very Happy

bu kadarıda pas dedirtti....
1 sayfadaki 1 sayfası